Dreamfactory (2019) a.k.a Traumfabrik – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dreamfactory (2019) a.k.a Traumfabrik


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dreamfactory (2019) a.k.a Traumfabrik

3944
 125 min    2019    HD     6.4

Një dramë romantike e vendosur në Gjermaninë e vitit 1961. Filmi paraqet përpjekjet ambicioze të një studenti të ri për t'u ribashkuar me vajzën franceze që dashuron pas ndërtimit të Murit të Berlinit.