Dreamfactory (2019) a.k.a Traumfabrik – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dreamfactory (2019) a.k.a Traumfabrik

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Dreamfactory (2019) a.k.a Traumfabrik

593
 125 min    2019    HD     6.4

Një dramë romantike e vendosur në Gjermaninë e vitit 1961. Filmi paraqet përpjekjet ambicioze të një studenti të ri për t'u ribashkuar me vajzën franceze që dashuron pas ndërtimit të Murit të Berlinit.