Drejt Fundit (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Drejt Fundit (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Drejt Fundit (2015)

20504
 120 min    2015    HD     7.5

"Drejt Fundit" me regji e skenar të Drilon Hoxhës është realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film