East Side Sushi (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
East Side Sushi (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

East Side Sushi (2014)

500
 116 min    2014    Full HD     7.1

Ushqimi është një gjuhë universal që bashkon dy kultura tepër të ndryshme, por që kanë të përbashkët pasionin e gatimit. Është ky pasion dhe dëshirë që bashkon kulturën e zjarrtë meksikane me atë të qetë japoneze.