Echo Boomers (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Echo Boomers (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Echo Boomers (2020)

4102
 94 min    2020    Full HD     6.1

Bazuar në një histori të vërtetë, pesë të diplomuar në kolegj vendosin që mënyra më e mirë për të ndryshuar ekonominë e padrejtë dhe për të jetuar jetën që kanë dashur gjithmonë është të vjedhin nga më të pasurit e Çikagos dhe t'ia japin vetes së tyre.