Echoes of Violence (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Echoes of Violence (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Echoes of Violence (2021)

1420
 106 min    2021    HD     6.0

Një emigrante udhëton nga Sedona në Los Angeles duke kërkuar hakmarrje ndaj avokatit të emigracionit që i shkatërroi jetën.