Elephant White (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Elephant White (2011)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Elephant White (2011)

2005
 91 min    2011    HD     5.1

Vrasësi me pagesë Kërti Çërç punësohet për të rrëzuar një bandë trafikantësh tajlandezë të prostitucionit nga një baba, vajza e të cilit u rrëmbye dhe u vra nga kjo bandë. Me ndihmën e një trafikanti të pamëshirshëm armësh, Çërçi i gjen burrat të cilët është punësuar për të vrarë. Por çka fillon si një punë me pagesë kthehet në një luftë të drejtpërdrejt me bandën, dhe Çërçi e gjen veten midis botës së korruptuar që e rrethon dhe së vërtetës që fshihet mbrapa njeriut që e punësoi.