Embattled (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Embattled (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Embattled (2020)

2634
 117 min    2020    HD     6.5

Djali i një sportisti të suksesshëm në MMA aspiron të ndjekë hapat e të atit, por përgjatë rrugës duhet të prishë zinxhirin abuziv që ka vazhduar babai i tij.