Empire of the Wolves (2005) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Empire of the Wolves (2005)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Empire of the Wolves (2005)

10009
 128 min    2005    HD     5.9

Kur detektivi i ri Pol Nerto zbulon trupin e tretë të një gruaje të rrahur me kamxhik, emigrante turke, kërkon ndihmën e detektivit të dalë në pension Zhan-Luis Shifer për të ndjekur vrasësin serial. Bashkë, ata ata infiltrohen në mafien turke në ndjekje të organizatës "Ujqërit"...