Enemy at the Gates (2001) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Enemy at the Gates (2001)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Enemy at the Gates (2001)

22156
 131 min    2001    HD     7.6

Historia e vërtetë e dy snajperave ruse dhe gjermane që luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u përpjekur për të eleminuar njëri – tjetrin.