Enforcement (2020) a.k.a Shorta – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Enforcement (2020) a.k.a Shorta


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Enforcement (2020) a.k.a Shorta

1602
 108 min    2020    Full HD     6.9

Xhens dhe Majk, dy oficerë policie gjenden në një labirint ndërtesash të rrethuar me protestues adoleshentë që urrejnë policinë.