Enough Said (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Enough Said (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Enough Said (2013)

13745
 93 min    2013    HD     7.0

Një grua e divorcuar e cila vendos për të ndjekur ish-burrin e saj dhe te interesohet për të.... takohet me dikë qe ishte ish miku i burrit....