Equal Standard (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Equal Standard (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Equal Standard (2020)

1188
 101 min    2020    HD     

Jetët e policëve të qytetit të Nju Jorkut përplasen në gërshetimin e historive të racës, gradës, humbjes dhe tradhtisë.