Escape from Tarkov. Raid. (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Escape from Tarkov. Raid. (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Escape from Tarkov. Raid. (2021)

1094
 100 min    2021    Full HD     

E bazuar në një videolojë, organizata private ushtarake ruse shkon në Tarkov për të marrë disa dokumente të rëndësishme. A do mund t'ia dalin ato të largohen nga Tarkov apo do të vdesin aty?