Escape Plan (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Escape Plan (2013)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Escape Plan (2013)

34406
 115 min    2013    HD     6.7

Kur një planifikues i sigurive të burgjeve e gjen veten të burgosur në burgun më të fshehtë dhe të sigurt në botë, ai ka për të përdorur aftësitë e tij për të dalë me ndihmë nga brenda.