Escape Plan: The Extractors (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Escape Plan: The Extractors (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Escape Plan: The Extractors (2019)

11945
 97 min    2019    HD     4.4

Pasi eksperti i sigurisë Ray Breslin u angazhua për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të një mjeshtri të teknologjisë së burgjeve të frikshme Letoneze, në duart e armikut ra edhe e dashura e tij.