Euforia (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Euforia (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Euforia (2018)

77
 115 min    2018    HD     6.4

Një situatë e vështirë u jep dy vëllezërve të largët mundësinë të njihen më mirë me njëri-tjetrin. Mateo është një sipërmarrës i ri i suksesshëm, mendjehapur, simpatik dhe dinamik. Vëllai i tij Etore ende jeton në qytetin e vogël provincial ku ata kanë lindur dhe jep mësim në kolegj.