Evan Almighty (2007) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Evan Almighty (2007)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Evan Almighty (2007)

2897
 96 min    2007    HD     5.4

Evan Bakster bëhet deputet dhe shpërngulet në një qytet të ri. Por misioni i tij bëhet të ndërtojë arkën e Noas për botën.