Everest (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Everest (2015)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Everest (2015)

26468
 121 min    2015    HD     7.1

"Bazuar në një histori të vërtetë": Një ekspeditë ngjitjeje në malin Everest shkatërrohet nga një stuhi e rëndë bore.