Every Breath You Take (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Every Breath You Take (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Every Breath You Take (2021)

1461
 105 min    2021    Full HD     5.3

U RREGULLUA FILMI! Një psikiatër, pacientja e së cilit kryen vetëvrasje, vuan shkatërrimin e familjes së tij pasi prezanton "vëllain" e viktimës me gruan dhe vajzën e tij.