Every Time I Die (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Every Time I Die (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Every Time I Die (2019)

657
 98 min    2019    HD     5.1

Një dramë e përzier me element fantazie, ku një traumë e të shkuarës ndërlidhet me ngjarjet e të tashmes, kur një djalosh i ri përpiqet të kuptoj më shumë rreth vdekjes së tij.