Evil Eye (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Evil Eye (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Evil Eye (2020)

910
 90 min    2020    HD     4.7

Një nënë supersticioze, është e bindur se i dashuri i ri i vajzës së saj, është rimishërimi i një burri që tentoi ta vriste para 30 viteve.