Exit Plan (2019) aka Suicide Tourist – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Exit Plan (2019) aka Suicide Tourist

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Exit Plan (2019) aka Suicide Tourist

5456
 90 min    2019    HD     5.1

Maksi, një agjent sigurimesh, është në mes të një krize ekzistenciale. Ndërsa po zgjidhte një rast të vështirë të zhdukjes së një burri të martuar, ai zbulon sekretin e Hotel Auroras. Hoteli është një vendpushim ekskluziv, i largët dhe luksoz i specializuar në vetëvrasje. Hetimi i tij së shpejti zbulon një të vërtetë shqetësuese që e bën atë të vërë në dyshim jetën, vdekjen dhe realitetin.