Faking a Murderer (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Faking a Murderer (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Faking a Murderer (2020)

901
 96 min    2020    HD     

Në kërkim të serisë së tyre të radhës, dy kineastë nisin një hetim për të gjetur dikë që besojnë se është vrasës serial. A si punojnë vetes? Po.