Fantastic Mr. Fox (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fantastic Mr. Fox (2009)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

Fantastic Mr. Fox (2009)

1198
 87 min    2009    Full HD     7.9

Një dhelpër qyteti nuk i reziston dot rikthimit të vjedhjes së fermave dhe si pasojë, duhet të ndihmojë komunitetin e tij t'i mbijetojë hakmarrjes së fermerëve.