Far from Men (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Far from Men (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Far from Men (2014)

6212
 101 min    2014    Full HD     7.2

Në vitet ’50, në Algjeri, një mësues shkolle pranon të dorëzojë në gjykatën franceze një vendas të akuzuar për vrasje. Dy burra shumë të ndryshëm në një botë të trazuar, janë të detyruar të udhëtojnë së bashku në malet e Atlasit, drejt fatit të tyre…