Fast & Furious (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fast & Furious (2009)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fast & Furious (2009)

41800
 107 min    2009    Full HD     6.6

Brian O'Koner, tani një nën-punës i FBI në Los Angjelos, bashkëpunon me Dominic Toretto për te kapur një importues heroine, duke u infiltruar.