Fatale (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fatale (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fatale (2020)

2252
 102 min    2020    HD     4.8

Pas një nate seksi rastësor, një burrë i martuar, biznesmen i suksesshëm, e gjen veten të ngatërruar në hetimin më të fundit të një policeje dinake.