The Fate of the Furious a.k.a Fast & Furious 8 (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Fate of the Furious a.k.a Fast & Furious 8 (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Fate of the Furious a.k.a Fast & Furious 8 (2017)

52701
 136 min    2017    HD     6.7

Kur një femër misterioze josh Domenikun drejt një bote të krimit e tradhëtisë ndaj njerëzve të tij më të afërt, skuadra do të përballet me sfida që do t’i testojnë ata si kurrë më pare.