Fatherhood (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fatherhood (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fatherhood (2021)

2937
 109 min    2021    Full HD     6.8

Një baba beqar detyrohet të rrisë i vetëm të bijën, pas vdekjes së papritur të së shoqes, një ditë pas lindjes.