Fear of Rain (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fear of Rain (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fear of Rain (2021)

731
 109 min    2021    HD     6.0

Një vajzë që jeton me skizofreni lufton me halucinacione të tmerrshme ndërsa fillon të dyshojë se fqinji i saj ka rrëmbyer një fëmijë.