Fear Street Part 1: 1994 (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fear Street Part 1: 1994 (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fear Street Part 1: 1994 (2021)

3606
 107 min    2021    HD     6.3

Një rreth miqsh adoleshentë hasin aksidentalisht të keqen antike përgjegjëse për një seri vrasjesh brutale që kanë pllakosur qytetin e tyre për më shumë se 300 vjet. Mirësevini në Shadyside.