Fear Street: Part Two - 1978 (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fear Street: Part Two – 1978 (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fear Street: Part Two – 1978 (2021)

4167
 109 min    2021    HD     6.8

Shejdisajd, 1978. Shkolla ka mbaruar dhe aktivitetet në kampin "Krahët e Natës" janë gati të fillojnë. Por, kur një tjetër anëtar i Shejdisajdërit pushtohet nga dëshira për të vrarë, argëtimi nën rrezet e diellit kthehet në një luftë të tmerrshme për mbijetesë.