Fearless (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fearless (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fearless (2006)

15965
 104 minuta    2006    HD     7.7

Ky film tregon historinë per mjeshtrin kinez te Arteve Marciale Huo Yuanjia (1869-1910). Huo Yuanjia ishte themelues dhe mësues shpirtëror i federates se sportit Jin Wu.