Feel the Beat (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Feel the Beat (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Feel the Beat (2020)

15004
 107 min    2020    Full HD     6.4

Pasi shkatërroi karrierën e saj në Broduei, Ejprill, kërcimtarja ego-centrike, vendos të kthehet në qytetin e lindjes. Aty do të përfundojë duke u dhënë mësim një grupi vajzash të vogla e të pabindura. Por me çfarë kushti?