Felix and the Hidden Treasure (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Felix and the Hidden Treasure (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Felix and the Hidden Treasure (2021)

408
 90 min    2021    HD     5.7

Duke përfituar nga mungesa e mamit, e cila ka ikur me pushime, Feliksi 12-vjeçar niset për të gjetur babanë e tij, një peshkatar që u zhduk në det dy vjet më parë.