Feral State (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Feral State (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Feral State (2021)

968
 84 min    2021    Full HD     

Disa të rinj, jetimë dhe të arratisur, “birësohen” nga një ish-marins, i cili krijon me ta një bandë të errët, që tmerron parqet dhe kampingjet e Floridës qendrore.