Ferry (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ferry (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ferry (2021)

1561
 106 min    2021    Full HD     7.2

Shefi, e dërgon Ferrin, një mafioz të pamëshirshëm në rajonin e tij të lindjes, për të marrë hak ndaj atyre që sulmuan bandën e tyre. Kur takon Danielën bukuroshe dhe rishfaqen grindjet e vjetra të familjes, Ferri nis të ndiejë se jeta e tij po ndryshon...