Finding 'Ohana (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Finding ‘Ohana (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Finding ‘Ohana (2021)

1342
 123 min    2021    HD     6.2

Një verë në O'ahu rurale merr një kthesë emocionuese për dy fëmijë të rritur në Bruklin. Një ditar që tregon për një thesar të humbur prej kohësh, i vendos ata në një aventurë epike me miq të rinj dhe i çon ata të lidhen përsëri me trashëgiminë e tyre, Hauajin.