First Man (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
First Man (2018)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


First Man (2018)

9237
 141 min    2018    HD     7.3

Një vështrim në jetën e astronautit, Neil Armstrong dhe misionin legjendar hapësinor që e bëri atë të bëhet, njeriu i parë që ecën në Hënë më 20 korrik 1969.