Flora & Ulysses (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Flora & Ulysses (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Flora & Ulysses (2021)

4928
 95 min    2021    HD     6.4

Flora është një vajzë e cila frymëzohet shumë nga karakteret vizatimore qe krijon babai i saj. Ajo beson se super-heronjtë ekzistojnë edhe në jetën reale këtë e përforcon edhe më shumë pasi njihet me Ulisesin, një ketër pak me ndryshe se lloji i tij.