Florence Foster Jenkins (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Florence Foster Jenkins (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Florence Foster Jenkins (2016)

4536
 111 min    2016    HD     6.8

Historia e Florenc Foster Xhenkins, një gruaje të pasur nga Nju Jorku e cila ëndërronte të bëhej një këngëtare opere, pavarësisht zërit të saj të tmerrshëm muzikor.