Follow Me (2020) a.k.a No Escape – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Follow Me (2020) a.k.a No Escape

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

Follow Me (2020) a.k.a No Escape

2147
 68 min    2020    Full HD     5.3

Një personazh i famshëm në rrjetet sociale udhëton bashkë me shoqërinë e tij në Moskë për të bërë filmime të reja për kanalin e tij në internet. Duke kaluar limitet dhe duke kërkuar rrezikun hyjnë në një botë të ftohtë misteri, dhune dhe rreziku.