Forensic (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Forensic (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Forensic (2020)

3128
 134 min    2020    Full HD     6.6

Kur Alphonse Kurian, një vrasës psikopat, fillon një rrjedhë vrasjesh, Samueli, një këshilltar mjeko-ligjor, përdor aftësitë e tij mjeko-ligjore për të zbuluar të vërtetën prapa këtyre ngjarjeve të tmerrshme.