Forever First Love (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Forever First Love (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Forever First Love (2020)

1179
 80 min    2020    HD     4.3

Poli është një fotograf, i cili takohet me dashurinë e tij të parë, Anën, në një treg të mbipopulluar filipin. Pasionet e udhëtarëve rindizen dhe principet e tyre mbi marrëdhëniet, fenë dhe moralin, bien. Nata që kalojnë bashkë do t'i ndryshojë të gjitha.