Foxcatcher (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Foxcatcher (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Foxcatcher (2014)

13105
 134 min    2014    HD     7.0

Bazuar në historinë e vërtetë të mundësit olimpik Mark Schultz, i cili vihet në rrethana të vështira nga sponsori i tij.