Foxy Lady (1992) a.k.a. Spiando Marina +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Foxy Lady (1992) a.k.a. Spiando Marina +18PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Foxy Lady (1992) a.k.a. Spiando Marina +18

2255
 82 min    1992    DVD     

Thriller erotik. Marku, një ish-polic i korruptuar, të cilin e përndjek vdekja e gruas dhe djalit të tij, përgatitet për vrasjen e tij të radhës. Gradualisht ai magjepset nga prostituta e bukur që jeton në apartamentin ngjitur dhe ata fillojnë një lidhje pasionante. Në mënyrë që të mund të realizojnë ëndrrën e tyre për tu arratisur sëbashku, ata duhet thjesht të vrasin tutorin e saj, por gjërat nuk janë aq të thjeshta sa duken...