Fratelli unici (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fratelli unici (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fratelli unici (2014)

5832
 89 min    2014    DVD     5.5

Pietro është një kirurg i pashëm dhe i suksesshëm në të 40-tat. Pasi ai humb kujtesën prej një aksidenti, vëllai i tij kujdeset për të...