Freaky (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Freaky (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Freaky (2020)

2601
 102 min    2020    HD     6.6

Pasi ndërron trupin me një vrasës serial, një vajzë e re në shkollë të mesme zbulon se ka më pak se 24 orë kohw, para se ndryshimi të bëhet i përhershëm.