French Exit (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
French Exit (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

French Exit (2020)

677
 113 min    2020    HD     6.0

Një vejushë e shtresës së lartë amerikane dhe djali i saj i llastuar shpërngulen në Paris pasi ajo harxhon paratë e fundit të trashëgimisë së burrit të saj.